Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Pierwsze próby chóru

Data publikacji:

We wrześniu ruszyliśmy z kopyta!

Rozpoczęła się druga edycja  programu edukacji muzycznej Most the Music. Program zakłada aktywizację dzieci i młodzieży poprzez udziału bezpłatnych zajęciach muzycznych z dostępem do profesjonalnych trenerów śpiewu. W ramach programu powstał nasz Powiatowy Chór w Niećkowie. Na pierwszych spotkaniach, zajęliśmy się rozgrzewką naszych strun głosowych oraz przypomnieliśmy sobie techniki korzystania z przepony, by w pełni wydobywać piękne dźwięki. W trakcie oczekiwania na nowy repertuar od Pana Adama Sztaby, kontynuujemy prace nad utworami z poprzedniej edycji.

Zapraszamy Was do śledzenia naszej muzycznej przygody!

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye