Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wybory Młodzieżowej Rady Internatu

Data publikacji:

24 października w naszym internacie odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Internatu.  Jest to dla naszej społeczności ważne wydarzenie, w którym wychowankowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Każdy mógł oddać jeden głos na specjalnych kartach. Po przeliczeniu głosów przez komisję wyborczą w składzie: Bartosz Dziełak, Wiktoria Kisielewska i Weronika Salachowska przedstawicielem MRI po raz kolejny został Sebastian Laskowski, jego zastępcą Maciej Truszkowski,  skarbnikiem Grzegorz Kolenda, członkami Julia Narewska i Szymon Zawłocki. Wygranym gratulujemy.

Opiekun MRI – Zuzanna Borawska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye