Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wycieczka integracyjna klasy II TE

Data publikacji:

We wtorek 17 października 2023 roku, uczniowie klasy II TE, TMR oraz TI pojechali do kina Planet Cinema w Ełku na seans filmowy pod tytułem ,,Święto ognia”.

Wycieczka miała na celu kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. To również doskonała okazja do integracji uczniów i wzmocnienia więzi koleżeńskich. Po seansie filmowym uczniowie mieli czas wolny , który jak widać po zdjęciach wykorzystali w pełni.

Opiekunowie: Anna Mazurkiewicz, Marlena Chylińska-Zalewska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye