Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Nagrodzeni uczniowie w szkolnych konkursach z okazji Europejskiego Dnia Języka

Data publikacji:

23 października Dyrektor ZS w Niećkowie, pani Bożena Sokołowska, wraz z nauczycielami języków obych wręczyła nagrody uczniom za osiągnięte wysokie wyniki w poszczególnych kategoriach:

1. Konkurs na wypracowanie w języku angielskim. Jego temat – Korzyści płynące z nauki języków obcych. Pierwsze miejsce (ex aequo) zajęli następujący uczniowie: Bartłomiej Chmielewski – V TE, Jakub Brzostowski – V TI, Kacper Zarzecki – V TI, wyróżnienie przyznano Marlenie Rogalskiej – V TŻiUG

2.Quizy online z zakresu wiedzy o krajach, których języka uczy się nasza młodzież. Poza rodzimym językiem polskim w teście wielokrotnego wyboru pojawiły się pytania (ogółem 20) z zakresu znajomości języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Miejsca na podium zajęli następujący uczniowie: Bartosz Kalinowski – II TI (I miejsce) Bartłomiej Chmielewski – V TE (II miejsce) Bartosz Trzonkowski – I TMRiA (III miejsce)

3. Quiz, składający się z 28 pytań, sprawdzał ogólną wiedzę o językach europejskich. Wyniki w tej kategorii: Wojciech Cimochowski V TI, Olga Sobolewska V TŻiUG, Iwona Danilewska V TŻiUG (I miejsce) Adrian Konopka V TŻiUG, Błażej Niewiadomski II TI, Milena Sierakowska V TŻiUG, Natalia Chorosz V TŻiUG (II miejsce) Weronika Czarnecka V TŻiUG. (III miejsce)

Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye