Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

26 września – Dzień Języków Obcych!

Data publikacji:

🎤 Konkurs Karaoke 🎤

Czy masz talent wokalny lub po prostu uwielbiasz śpiewać? Dołącz do konkursu karaoke jutro na długiej przerwie w stołówce szkolnej. Możesz wystąpić solo lub zgłosić swoją klasę jako zespół. Podziel się swoją ulubioną piosenką w języku obcym i podbij serca publiczności.

📝 Konkurs Esejów 📝

Jeśli jesteś miłośnikiem słowa pisanego, to konkurs z języka angielskiego na napisanie najlepszego eseju jest dla Ciebie! Z osobami chętnymi spotykamy się na 2 godzinie lekcyjnej pod pokojem nauczycielskim.

Zapraszamy również przed sekretariat, gdzie będzie można wygrać naklejkę z flagą, która zwalnia z pytania na wszystkich lekcjach.
Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów do wspólnego świętowania różnorodności językowej 🌍🗣️.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye