Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Pierwsze skoszarowanie PKM 2023/2025

Data publikacji:

22-23 września odbyło się pierwsze skoszarowanie kandydatów na Kadetów do Policyjnej Klasy Mundurowej Naszej Szkoły. Przyszli Kadeci poznali i ćwiczyli element musztry pod okiem instruktorów PKM. Zmierzyli się ze sprawnościowym torem przeszkód zawierającym elementy testu sprawności fizycznej dla kandydatów do pracy w policji pod kierunkiem Komendanta PKM nadinstruktora Dariusza Koniecko. Starszy instruktor Arkadiusz Bogdan przedstawił kandydatom na kadetów Regulamin Policyjnej Klasy Mundurowej. W trakcie skoszarowania kadeci rocznika 2021/2023: nadkadet Weronika Rózio, nadkadet Olga Sobolewska, starszy kadet sztabowy Adrian Dylewski, starzy kadet sztabowy Julia Korzeniecka, starszy kadet sztabowy Marcin Zaborowski, kadet sztabowy Grzegorz Kolenda, oraz młodszy kadet sztabowy Sebastian Laskowski przedstawili przyszłym kandydatom na kadeta funkcjonowanie Policyjnej Klasy Mundurowej oraz pomogli w zaadoptowaniu się.
Opiekun Policyjnej Klasy Mundurowej starszy instruktor sztabowy Elwira Kołaczyńska-Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye