Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Dźwięki harmonii w pełnym rozkwicie

Data publikacji:

Chór powiatowy działający przy Zespole Szkół w Niećkowie, znany już ze swoich niezwykłych talentów muzycznych, przygotowuje się do Uroczystego Koncertu Finałowego w Lusławicach. W ramach intensywnych prób, pod batutą dyrektora artystycznego Adama Sztaby, członkowie doskonalą swoje umiejętności wokalne i harmonizację, aby zaprezentować niezapomniane brzmienie w akompaniamencie orkiestry.

Koncert odbędzie się 29 czerwca i będzie okazją dla chóru do pokazania swojego talentu szerokiej publiczności. To wyjątkowe wydarzenie muzyczne obiecuje dostarczyć słuchaczom emocji i piękna muzyki.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye