Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Chóry Most the Music w podróży!

Data publikacji:

W piątek 23 czerwca cztery chóry dziecięce powołane przez Fundację Most the Most są już w drodze do Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach. Autokary z młodymi chórzystami wyruszyły z Kruszyna, Uniejowa, Niećkowa i Tuszyna bezpośrednio po rozdaniu świadectw i uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Dzieci i młodzież spotkają się na tygodniowym obozie muzycznym organizowanym w ramach programu Most the Music.

Przed nami dni pełne śpiewu i zabawy, a na zakończenie czeka nas Uroczysty Koncert Finałowy w akompaniamencie orkiestry i pod batutą dyrektora artystycznego programu – Adama Sztaby.

29 czerwca do Lusławic zawitają goście z różnych zakątków kraju, wśród nich: rodzice, rodziny, bliscy i nauczyciele naszych chórzystów, przedstawiciele JST współpracujący z Fundacją, pracownicy BGK oraz liczni przyjaciele naszej Fundacji.

Z radością zapraszamy wszystkich chętnych gości, którzy chcą wspólnie z nami przeżyć piękną muzyczną przygodę.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye