Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Zakończenie cyklu kształcenia PKM

Data publikacji:

Osiemnastu kadetów Policyjnej Klasy Mundurowej Zespołu Szkół w Niećkowie ukończyło dwuletni cykl kształcenia 2021/2023. Uczniowie na uroczystym apelu otrzymali certyfikaty ukończenia edukacji policyjnej oraz nominacje na wyższe stopnie: dwóch nadkadetów, czterech starszych kadetów sztabowych, czterech kadetów sztabowych, ośmiu młodszych kadetów sztabowych. Nominację na wyższy stopień otrzymał również starszy instruktor sztabowy Elwira Kołaczyńska – Bogdan.

Uroczyste podsumowanie funkcjonowania Policyjnej Klasy Mundurowej Zespołu Szkół w Niećkowie było okazją do wręczenia podziękowań osobom wspierającym i aktywnie uczestniczącym w jej działaniach. Podziękowania otrzymali: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Wicestarosta Grajewski Tomasz Cebeliński, Komendant Powiatowy Policji w Grajewie insp. Adam Brodowski, Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki, członkowie Zarządu Powiatu Grajewskiego: Maria Gwiazdowska, Sławomir Jan Ginel, Waldemar Tadeusz Wieczorek, żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej st. szer. spec. Leszek Maciejewski.
Podczas uroczystości Dyrektor Oddziału IPN w Białymstoku dr Marek Jedynak wraz z płk. Mieczysławem Gurgielewiczem – dowódcą 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej, wręczyli nagrody jedenastu kadetom, którzy wygrali zawody podczas szkolenia proobronnego realizowanego w ramach projektu „W służbie Ojczyźnie”.

Instruktorzy Policyjnej Klasy Mundurowej: komendant nadinstruktor Dariusz Koniecko, starszy instruktor sztabowy Elwira Kołaczyńska-Bogdan, starszy instruktor Arkadiusz Bogdan, starszy instruktor Wojciech Czerkas, starszy instruktor Marcin Kozikowski.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye