Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Dzień otwarty

Data publikacji:

Kolejny DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY za nami. W tym roku odbył się on we wtorek 30 maja. Tego dnia do naszej szkoły przyjechało blisko 200 uczniów klas ósmych z okolicznych Szkół Podstawowych. Program DNIA OTWARTEGO SZKOŁY był bardzo interesujący i obfitował w różne atrakcje.

Ósmoklasiści uczestniczyli w krótkich lekcjach, przygotowanych przez kadrę nauczycielską naszej szkoły, poznając w ten sposób wszystkie zawody nauczane w Zespole Szkół w Niećkowie. Punktem kulminacyjnym Dnia Otwartego była wspólna integracja ósmoklasistów przed dworkiem, przy akompaniamencie muzyki i możliwości skosztowania ciepłych i słodkich przekąsek przygotowanych specjalnie dla naszych gości.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye