Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Pożegnanie Absolwentów w internacie

Data publikacji:

“Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna”
J. Twardowski

Taką myślą społeczność internacka pożegnała tegorocznych  maturzystów, którzy kończą swoją przygodę z Internatem Zespołu Szkól w Niećkowie i rozpoczynają nowy rozdział w swoim dorosłym życiu.

24 kwietnia br. wychowankowie z klas młodszych pod opieką wychowawców Pani Elżbiety Ptak oraz Pani Olgi Zambrowskiej przygotowali dla tegorocznych maturzystów uroczyste spotkanie pod nazwą „Gala Statuetkowa Absolwentów Internatu ZS w Niećkowie”. Wieczór uświetnił występ młodszych kolegów i koleżanek, którzy rozpoczęli uroczystość montażem słowno-muzycznym wzbudzającym wiele emocji. Młodsi wychowankowie wręczyli absolwentom pamiątkowe statuetki, dyplomy oraz własnoręcznie wykonane anioły przynoszące szczęście. Życzyli maturzystom wszystkiego najlepszego w dalszym etapie ich dorosłego życia oraz przygotowali niespodziankę w postaci prezentacji multimedialnej z pokazem zdjęć z okresu czterech lat pobytu w internacie – to była wzruszająca podróż w czasie.

Zakończeniem uroczystości były podziękowania ze strony maturzystów dla całego grona: Dyrekcji Szkoły, Kierownika Internatu, wychowawców Internatu oraz młodszych koleżanek i kolegów. Głos zabrała także Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Niećkowie Pani Bożena Sokołowska, oraz Kierownik Internatu Pani Elwira Kołaczyńska-Bogdan.

Absolwentom- wychowankom internatu składamy życzenia sukcesów edukacyjnych i zawodowych oraz samych pozytywnych chwil.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye