Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Występ Chóru Powiatowego

Data publikacji:

W środowe popołudnie (19.04.2023 r.), widownia zgromadzona w Zespół Szkół w Niećkowie, po raz kolejny zachwycała się śpiewem dzieci i młodzieży, należących do Chóru, powstałego dzięki Programowi Most the Music.

Tytuły takie jak: „Prawda o nas” Sylwii Grzeszczak, „Meluzyna” Małgorzaty Ostrowskiej, czy „Szukaj mnie” z filmu „Kogel-Mogel”, to tylko kilka z utworów wykonanych podczas kameralnego występu. Słuchaczy, którymi w większości były rodziny uczestników Chóru, piękne głosy, energia i znane utwory wprowadziły w miły nastrój.

Dzięki ciężkiej pracy chórzystów nad opanowaniem dźwięków oraz ogromnemu zaangażowaniu prowadzących Chór: Zofii Gede, Ewy Hanc i grającemu na klawiszach Pawłowi Podeszwik, koncert okazał się podróżą w przeszłość, do czasów młodości rodziców. Jak sami wypowiadali się po koncercie „Koncert był małą magią, gdyż znowu poczuliśmy się jak dwudziestolatkowie”.

W koncercie, poza rodzinami uczestników, udział wzięli także przedstawiciele Powiatu Grajewskiego z Waldemar Remfeld Starostą Grajewskim na czele. Gośćmi specjalnymi były panie Anna Wojtaszek Koordynator ds. Projektów oraz Katarzyna Majcherek Manager ds. Komunikacji i PR Fundacji Most the Most.

Chór składa się z 23 uczestników. Dyrektorem Artystycznym programu jest p. Adam Sztaba.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye