Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

GÓRA GROSZA XXIII EDYCJA

Data publikacji:

Wolontariat szkolny i internatu przyłączył się do Ogólnopolskiej Akcji Góra Grosza, organizowanej przez Towarzystwo „Nasz Dom”, która trwała od 01.11.2022-28.02.2023r. Uczniowie bardzo chętnie włączyli się w akcję i skrupulatnie zbierali monety. Tysiące bilonu utworzyło niezłą monetową górkę.

Zebrane pieniądze zostały przeliczone i zapakowane. Była to niełatwa i bardzo żmudna praca, ale sprawiła uczniom wiele zadowolenia i satysfakcji. Zebrane pieniądze z akcji zostaną przekazane na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną opiekę dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym.

Brawa dla tych wszystkich osób, które wrzucając mały grosz, pokazały wielkie serce!

BRAWO MY 🙂

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye