Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Skoszarowanie PKM 24-25 lutego

Data publikacji:

W piątkowe popołudnie Kadeci doskonalili umiejętności pokonywania toru sprawnościowego oraz trenowali siłę metodą obwodową podczas zajęć ogólnorozwojowych. Sobotnie spotkanie rozpoczęła poranna zaprawa i musztra zespołowa. Następnie Policyjna Klasa Mundurowa zapoznawała się z topografią oraz określaniem i odczytywaniem współrzędnych na mapie – zajęcia przeprowadzone pod kierunkiem żołnierza wojsk obrony terytorialnej starszego szeregowego Leszka Maciejewskiego.

Instruktorzy PKM: nadinstruktor Dariusz Koniecko, instruktor sztabowy Elwira Kołaczyńska-Bogdan, starszy instruktor Arkadiusz Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye