Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Data publikacji:

Młodzież klas I z internatu wraz z wychowawcą ( Olgą Zambrowską) od miesiąca przygotowują się do niezwykłego wydarzenia …

„Zbieramy siły i ciężko pracujemy, aby jeszcze przed świętami sprawić Wiktorkowi Wiśniewskiemu prezent ! Przygotowujemy kiermasz, na którym będzie można wypić gorąca zimową herbatę, zjeść pysznego wspólnie wypieczonego piernika lub kupić jedną z wielu ozdób Bożonarodzeniowych . Mamy dla was : stroiki z żywego igliwia, wianuszki z szyszek, wiele ozdób choinkowych, choinki z szyszek, paczuszki z pięknie zapakowanymi piernikami oraz wiele wiele innych- a to wszystko w stylu less waste! Czyli nie zanieczyszczamy środowiska, a wszystko co udało nam się stworzyć znaleźliśmy w lesie lub w pudłach z zapomnianymi rzeczami Świątecznymi . Zapraszamy! Nie może Cię zabraknąć! To już 20 grudnia (we wtorek) mamy szansę dołożyć cegiełkę do tego, aby Wiktor Wiśniewski wrócił do zdrowia . Zróbmy coś dobrego przed Świętami 🙂 wspólnie możemy wszystko 🙂”

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye