Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Prelekcja w Internacie

Data publikacji:

15.12.2022 r w internacie odbyła się prelekcja z udziałem ks. Bartosza Brzostowskiego – absolwenta naszej szkoły i byłego mieszkańca Internatu . Na spotkaniu młodzież miała okazję wysłuchania wykładu na temat drugich szans jakich dostarcza nam życie z udziałem Boga. O tym, że każdy z nas jest w stanie wejść na dobrą drogę i odnaleźć cel w życiu. 
Rozmawialiśmy także o tym, czym jest modlitwa, o cudach jakich doświadczył ksiądz, oraz mieliśmy możliwość zadawania pytań na każdy możliwy temat. 
Serdecznie dziękujemy za spotkanie, wspólną rozmowę i przekazanie nam cennych wartości. 
Organizator: Olga Zambrowska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye