Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Andrzejki inaczej Jędrzejki to wieczór wróżb odprawianych 29 listopada, gdy zapadnie zmierzch…

Data publikacji:

Tymi słowami w andrzejkowy wieczór, 23 listopada w internacie w Zespole Szkół w Niećkowie przywitała wszystkich gości prowadząca Magdalena Śleszyńska , przedstawiając krótki zarys tradycji andrzejkowych. Następnie nasza prowadząca zaprosiła wszystkich uczestników na skecz pt. „Rolnik szuka żony…” , który był kolejnym etapem naszego magicznego wieczoru. Wspaniała gra aktorska wychowanków naszego internatu, którzy znakomicie wcielili się w swoje role, wzbudziła wiele pozytywnych emocji, oraz wywołała salwy śmiechu wśród zebranej publiczności. Przygotowany skecz nawiązywał do tradycji andrzejkowych związanych ze znalezieniem „drugiej połówki” na całe życie. Bohaterami przedstawienia byli :Bartosz Dziełak, Dariusz Łapiński, Grzegorz Kolenda, Piotr Mościcki, Mikołaj Kuligowski oraz Szymon Zawłocki. Wszyscy uczestnicy zabawy mogli sprawdzić swoją przyszłość biorąc udział w różnego rodzaju wróżbach andrzejkowych. Na koniec wieczoru wychowankowie bawili się przy wesołej zabawie „Krążący słoik” oraz otrzymali lizaki z wróżbami. Autorami fotorelacji z naszej andrzejkowej imprezy byli: Sebastian Laskowski, który zadbał również o podkład muzyczny oraz Łukasz Krzeczkowski. Organizatorami wieczoru andrzejkowego była Pani Anna Żurawska i Pan Ryszard Ekstowicz.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye