Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Papierosem nie szpanuj, tylko zdrowie swoje szanuj – akcja profilaktyczna w Internacie

Data publikacji:

Światowy Dzień Rzucania Palenia przypada  co roku w każdy trzeci czwartek listopada. W związku z tym Młodzieżowa Rada Internatu  przeprowadziła akcję profilaktyczną ,,papierosem nie szpanuj, tylko zdrowie swoje szanuj”! Członkowie MRI przygotowali plakat oraz ulotki, które rozdali mieszkańcom Internatu na temat niekorzystnego wpływu palenia papierosów. Działania miały na celu uświadomienie młodzieży jakie zagrożenia wynikają z czynnego oraz biernego palenia tytoniu.
Palisz? Zastanów się! Nie palisz? Unikaj dymu papierosowego!
Opiekun MRI – Zuzanna Borawska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye