Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Nasza szkoła w projekcie ESA

Data publikacji:

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dołączyliśmy do Edukacyjnej Sieci Antysmogowej – projektu, w którym wspólnie działamy na rzecz poprawy jakości powietrza. Współtworzymy sieć zaangażowanych szkół i przedszkoli, która stopniowo obejmuje obszar całej Polski. Edukujemy dzieci i dorosłych po to, abyśmy jak najszybciej wszyscy mogli odetchnąć czystym powietrzem. Mierzymy się ze smogiem. Dla powietrza, dla zdrowia, dla przyszłych pokoleń! W ramach działań zamontowany został na budynku naszej Szkoły czujnik smogu funkcjonujący we współpracy z Naukową i Akademicką Siecią Komputerową – Państwowym Instytutem Badawczym. Aktualny stan powietrza można sprawdzić pod adresem esa.nask.pl.

Koordynator szkolny – Arkadiusz Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye