Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Spotkanie z panią Anną Zyskowską

Data publikacji:

We wtorek 8 listopada wychowankowie Internatu mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z p. Anną Zyskowską, nauczycielem biologii i kosmetologiem. Młodzież miała możliwość wysłuchania wykładu na temat dbałości o higienę, zdrowego stylu życia, metod oraz sposobów dbania o swoją cerę. Pani Ania opowiedziała, że na kondycję skóry nie wpływają tylko kosmetyki, ale również dieta. Podczas spotkania młodzież dowiedziała się jakie są typy skóry, czym się charakteryzują, jak je rozróżniać i pielęgnować. Tłumaczyła jak odpowiednio dobrać kosmetyk w zależności od rodzaju i typu skóry (np. tonik, żel).
Serdecznie dziękujemy za spotkanie i cenne wskazówki.
Organizator: Zuzanna Borawska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye