Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Otrzęsiny klas pierwszych

Data publikacji:

W naszej szkole dbamy o to, by podtrzymywać uczniowskie tradycje, więc jak obyczaj każe powitaliśmy z honorami uczniów klas pierwszych. Pierwszaki musiały udowodnić, że można ich przyjąć do grona uczniów Zespołu Szkół w Niećkowie.

Na początek „młode koty” musiały wypić mleko z miski bez użycia rąk. Następnie trzeba było zaliczyć wiele trudnych konkurencji takich jak: odgadnięcie tytułu i wykonawcy piosenki, pokonanie toru przeszkód oraz zabawy w której brały udział 4 pary tańczących w rytm muzyki. Jak muzyka przestała grać, prowadzący mówił ile nóg i rąk ma znaleźć się na podłodze.

Na koniec złożono uroczystą przysięgę i wręczono nagrody. Kocie zmagania wygrała klasa I TE. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział . Pełną humoru uroczystość zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami p. Pauliną Grabińską i p. Anną Zyskowską.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye