Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

FINAŁ SZKOLNEJ AKCJI “ZAPAL ZNICZ”

Data publikacji:

Zatrzymaj się na chwilę, zapal znicz, zmów modlitwę… W pierwszych dniach listopada odwiedzamy groby bliskich, wspominamy zmarłych i modlimy się za ich dusze. Wkrótce potem obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Wolontariat Szkoły i Internatu Zespołu Szkół w Niećkowie po raz kolejny, w ostatnim tygodniu października , zorganizował zbiórkę zniczy, które zostały zapalone na cmentarzu w Wąsoszu i Szczuczynie, na grobach bohaterów, którzy oddali swe życie za ojczyznę. Ponadto Wolontariusze wzięli udział w tegorocznej IX kweście „Ratujmy zabytki szczuczyńskiej nekropolii”. Wolontariusze kierują serdeczne podziękowania dla całej społeczności szkolnej za okazaną pomoc i zaangażowanie w przebieg szkolnej akcji “ZAPAL ZNICZ”

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye