Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Otrzęsiny w Internacie

Data publikacji:

20 października w Internacie naszej Szkoły odbyły się Otrzęsiny. Wychowankowie przygotowali je w „diabelskim stylu”. Prowadzącym imprezę był diabeł Szatan. Aby młodsi koledzy i koleżanki mogli się stać pełnoprawnymi wychowankami naszego internatu, musieli zmierzyć się z szeregiem konkurencji przygotowanych przez diabły. Na ich czele stał Lucyfer – w osobie kierownika internatu -p. Elwiry Kołaczyńskiej – Bogdan, który nadzorował przebieg Otrzęsin. Pierwszoklasiści złożyli też uroczyste ślubowanie, po którym już jako pełnoprawni wychowankowie internatu dostali na pamiątkę od Lucyfera CERTYFIKAT. Młodzież po zakończonej imprezie w doskonałych nastrojach jeszcze długo wspominała ten wyjątkowy dla nich wieczór.
Zapraszamy na zabawę Otrzęsinową już za rok.
Opiekun Elżbieta Ptak

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye