Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Warsztaty kulinarne

Data publikacji:

20.05.2022r. w Zespole Szkół w Niećkowie odbyły się warsztaty kulinarne. Członkowie Koła Gospodyń Wiejskich „Z Grodu Szczuków” pod okiem młodzieży uczącej się na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych, wykonali wspólnie słodkie przekąski. Warsztaty były wspaniałą okazją do spędzenia czasu w ciekawy i wartościowy sposób. Dały możliwość nawiązania dialogu międzypokoleniowego, wymiany myśli i doświadczeń. Wszyscy uczestnicy szkolenia z entuzjazmem zaangażowali się w przygotowanie słodkich deserów.

Po warsztatach kulinarnych odbyła się debata społeczna pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ – zagrożenia dla osób starszych i samotnych”. Spotkanie zostało przeprowadzone przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji na czele z Naczelnikiem Wydziału Prewencji w Grajewie aspirantem sztabowym Waldemarem Brzozowskim. Celem przedsięwzięcia było zaprezentowanie aplikacji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz przekazanie informacji o możliwych zagrożeniach, kreowanie postaw prospołecznych sprzyjających zapobieganiu oszustwom oraz zwiększenie dostępu do informacji o możliwościach uzyskania pomocy w trudnych sytuacjach życiowych związanych z podjęciem decyzji finansowych.

Po zakończonej dyskusji, wszyscy goście zgromadzili się przy słodkim stole, aby delektować się przyrządzonymi podczas warsztatów słodkościami.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye