Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Msza święta z okazji 75-lecia Zespołu Szkół w Niećkowie

Data publikacji:

W dniu 24 listopada w kościele farnym w Wąsoszu odbyła się Msza dziękczynno – błagalna w intencji Zespołu Szkół Niećkowo, z okazji jubileuszu 75-lecia. Eucharystię celebrował ks. kanonik dr Jacek Czaplicki oraz ks. kanonik Marek Milanowski – proboszcz parafii Wąsosz. Uczniowie licznie stawili się w świątyni, a liturgię uświetnił Poczet Sztandarowy szkoły oraz  oddział kadetów Policyjnej Klasy Mundurowej wraz z zespołem Kłosek.

Młodzież aktywnie włączyła się w liturgię Mszy Świętej czytając czytanie, śpiewając Psalm, prowadząc Modlitwę Wiernych oraz niosąc dary na Ołtarz ofiarny.

Po zakończeniu uroczystej celebracji odbył się koncert pieśni w wykonaniu szkolnego zespołu Kłosek.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye