Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

„Lekcje o mediacji”

Data publikacji:

25.11.2021r. wychowankowie Internatu Zespołu Szkół w Niećkowie wzięli udział w projekcie edukacyjnym  “Lekcje o Mediacji” inicjowanym przez Wydział ds. Edukacji Prawnej Ministerstwa Sprawiedliwości.

W ramach projektu młodzież dowiedziała się m.in.: czym jest konflikt, co jest jego źródłem, w jaki sposób radzić sobie w sytuacji konfliktowej, czym jest mediacja, kim jest mediator, czy w jakich sprawach uczeń czy jego bliscy mogą skorzystać z mediacji?  Oprócz zagadnień teoretycznych odbyły się również ćwiczenia praktyczne, które ułatwiły zrozumienie w/w tematyki.

Zajęcia przeprowadziła p.Monika Wiśniewska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye