Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Absolwenci Zespołu Szkół w Niećkowie…

Data publikacji:

Szanowni Państwo, rok 2021 jest dla Zespołu Szkół im. Bolesława Podedwornego rokiem jubileuszu 75–lecia istnienia. Z tej okazji zostanie uaktualniona i wydana w formie książkowej monografia naszej szkoły. Planowaliśmy obchody jubileuszu zorganizować w czerwcu tego roku w formule plenerowej. Niestety sytuacja pandemiczna pokrzyżowała nam plany. Dokładamy wszelkich starań aby w roku 2021 upamiętnić 75 – lecie powstania szkoły. Niestety nie może już odbyć się w takiej jak planowaliśmy formule. Obchody będą zorganizowane na Sali gimnastycznej 19.11.2021 r. W związku z sytuacją pandemiczną i koniecznością przygotowania odpowiedniej ilości miejsc zgodnej z reżimem sanitarnym osoby, które chciałyby wziąć udział w uroczystości i podzielić się swoimi wspomnieniami z czasów pobytu w szkole proszone są o zgłoszenie chęci udziału najpóźniej do dnia 15 października 2021 roku w wygodnej dla siebie formie: Zespół Szkół w Niećkowie: 86 272 51 74 nieckowo@poczta.onet.pl

Dyrektor szkoły Dariusz Koniecko: 608 584 027 koniecko@wp.pl

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye