Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

II miejsce w biegu “Orientuj się na zdrowie z Nadleśnictwem Rajgród”

Data publikacji:

8 października br. roku Kadeci Policyjnej Klasy Mundurowej zajęli II miejsce w Biegu na orientację – “Orientuj się na zdrowie z Nadleśnictwem Rajgród”. Drużyna wystąpiła w składzie młodszy kadet sztabowy Zyskowski Miłosz, starszy kadet Danowska Paulina oraz starszy kadet Raciborski Mateusz.

Bieg na orientację połączony był z krótką lekcją na temat bezpieczeństwa organizowaną przez Komendę Powiatową Policji w Grajewie. Impreza miała na celu propagowanie zdrowego i bezpiecznego trybu życia oraz poszerzanie wiedzy na temat otaczającej nas przyrody.

GRATULUJEMY!!!

Opiekun Policyjnej Klasy Mundurowej młodszy instruktor sztabowy Elwira Kołaczyńska-Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye