Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Pierwsze skoszarowanie PKM 2021/2023

Data publikacji:

17 i 18 września odbyło się pierwsze skoszarowanie kandydatów na Kadetów do Policyjnej Klasy Mundurowej Naszej Szkoły. Przyszli Kadeci poznali i ćwiczyli element musztry pod okiem starszego szeregowego Leszka Maciejewskiego Żołnierza Wojsk Obrony Terytorialnej oraz Komendanta Policyjnej Klasy Mundurowej nadinstruktora Dariusza Koniecko. Instruktor Arkadiusz Bogdan przedstawił kandydatom na kadetów Regulamin Policyjnej Klasy Mundurowej. W trakcie skoszarowania Kadeci PKM rocznik 2019/2021: kadet sztabowy Sobolewski Michał, kadet sztabowy Zieliński Dawid, młodszy kadet sztabowy Dylewska Martyna oraz starszy kadet Modzelewska Agata przedstawili przyszłym kandydatom na kadeta funkcjonowanie Policyjnej Klasy Mundurowej oraz pomogli w zaadoptowaniu się. Opiekun Policyjnej Klasy Mundurowej mł. inst. sztabowy Elwira Kołaczyńska-Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye