Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Nowoczesne technologie stosowane w rolnictwie

Data publikacji:

17 września 2021 r. uczniowie Zespołu Szkół w Niećkowie mieli przyjemność uczestniczyć w konferencji dotyczącej nowoczesnych technologii stosowanych w rolnictwie organizowanej przez Wyższą Szkołę Agrobiznesu w Łomży. W konferencji brały udział klasa czwarta oraz trzecie technikum w zawodzie mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Podczas wykładów uczniowie mieli okazję zaznajomić się z praktycznymi aspektami zastosowania nowoczesnych technologii w gospodarstwie rolnym.

Opiekunowie:

Wojciech Czerkas
Andrzej Nitkowski
Zdzisław Wesołowski
Stanisław Kuczyński

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye