Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Ognisko integracyjne w internacie

Data publikacji:

14 września na terenie Zespołu Szkół w Niećkowie obok Dworku  wychowawcy i wychowankowie Internatu spotkali się przy ognisku integracyjnym. Głównym celem tej imprezy było wspomaganie wychowanków w ich  całościowym rozwoju i tworzenie więzi emocjonalnych  ze środowiskiem internackim. Ogniskowej integracji towarzyszyły wspólne biesiadowanie, Zatańczono taniec belgijski, zorganizowano zabawy, takie jak zawody w  przeciąganie liny oraz skok przez linę.
To był radosny i zarazem wyczerpujący wieczór, wszyscy mieszkańcy internatu zakończyli ten dzień w bardzo dobrych nastrojach 🙂

Organizacja: Elwira Kołaczyńska – Bogdan, Elżbieta Ptak

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye