Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Walentynki 2020

Data publikacji:

Walentynki 2020 – serduszkowe święto zakochanych upłynęło w przyjemnej atmosferze . Były kwiaty,życzenia, piosenki,możliwość sfotografowania się przy tzw.walentynkowej ściance.Czerwony kolor garderoby i namalowane – w szkolnym studiu wizażu – serduszko na policzku były gwarancją uniknięcia pytania na lekcji. Rozstrzygnięty został też konkurs na Najpiękniejsze wyznanie miłosne, wykonane przez uczniów w formie kartki, przy wykorzystaniu dowolnej techniki. Pierwsze miejsce zajęła klasa I TMRiA (G), drugie – klasa II TE/TI , a trzecie miejsce przypadło klasie I TE (G). Nagrody trafią do zwycięzców na najbliższym szkolnym apelu.
Organizatorzy: nauczyciele języków obcych

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye