Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Skoszarowanie PKM 14-15 lutego

Data publikacji:

14 lutego Kadeci Policyjnej Klasy Mundurowej rozpoczęli skoszarowanie od zajęć ćwiczebnych zapoznających z bronią palną, pod czujnym okiem st. szer. Leszka Maciejewskiego, Żołnierza Wojsk Obrony Terytorialnej oraz ćwiczeń z użyciem AED i wykorzystaniem fantoma, pod kierunkiem Anety Maciejewskiej z Grupy Ratowniczej “NADZIEJA” oddział Grajewo. Kadeci w piątkowe popołudnie uczyli się również różnych technik obezwładniania przeciwnika na zajęciach z Grzegorzem Fabryckim – Akademia Sztuk Walki, zaś wieczorem realizowali test z zagadnień pomocy przedmedycznej przygotowanym przez mł. inst. Arkadiusza Bogdan.
Po intensywnych działaniach w sobotę Kadeci Policyjnej Klasy Mundurowej uczestniczyli w wyjeździe do Centrum Aktywnego Wypoczynku Jump 6 w Łomży pod opieką nadinst. Dariusza Koniecko, inst. Elwiry Kołaczyńskiej – Bogdan oraz mł. inst. Arkadiusza Bogdan. Kadeci korzystali z parku trampolin oraz z paintballu laserowego.
Opiekun Policyjnej Klasy Mundurowej Instruktor Elwira Kołaczyńska -Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye