Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wycieczka klas pierwszych

Data publikacji:

15.01.2020r. uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami wyjechali na jednodniową wycieczkę autokarową do Białegostoku. Celem wyjazdu była integracja młodzieży. Dzień pełen różnorodnych wrażeń minął bardzo szybko, a realizacja wyznaczonych zadań przebiegła zgodnie z planem. Najpierw było kino ,potem zakupy w sklepach galerii, a następnie aktywne spędzenie czasu, pod bacznym okiem trenerów, na trampolinach w Jumper Park. Pobyt w tymże miejscu pozwolił na częściowe zużytkowanie młodzieńczej energii, wyzwolił naturalną radość, chęć zabawy zespołowej, a wszystko to za sprawą zaoferowanych atrakcji : skoków do basenu, ćwiczeń na air tracku i innych trików dla początkujących i zaawansowanych w kontroli nad własnym ciałem w powietrzu.
Wszyscy uczestnicy, wyposażeni w nowe doznania,powrócili bezpiecznie do domu.
Opiekunowie grupy : Agnieszka Gardocka, Ewa Hanc, Wiesława Szczesik.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye