Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Skoszarowanie PKM 10-12 stycznia

Data publikacji:

10-12 stycznia br. odbyło się kolejne skoszarowanie Policyjnej Klasy Mundurowej.
W piątkowe popołudnie Kadeci przygotowywali się taktycznie do udziału w 28 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szczuczynie pod kierunkiem Komendanta Policyjnej Klasy Mundurowej nadinstruktora Dariusza Koniecko oraz sierżant sztabowej Sylwii Gosiewskiej. Uczestniczyli także w zajęciach samoobrony przeprowadzonych przez Instruktora Grzegorza Fabryckiego z Akademii Sztuk Walki w Grajewie oraz zajęciach sprawnościowych pod opieką starszego kadeta sztabowego Grzegorza Rogalskiego.
W sobotnie przedpołudnie Kadeci brali udział w zajęciach przygotowanych przez starszego szeregowego Leszka Maciejewskiego – Żołnierza Wojsk Obrony Terytorialnej z 13 Batalionu Lekkiej Piechoty w Łomży oraz przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Grajewie sierżant sztabowej Sylwi Gosiewskiej – opiekun PKM z ramienia KPP w Grajewie i aspiranta sztabowego Mariusza Masłowskiego – technika kryminalistyki.
Opiekun Policyjnej Klasy Mundurowej instruktor Elwira Kołaczyńska – Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye