Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Adwentowa zbiórka żywności

Data publikacji:

Od kilku lat społeczność naszej szkoły włącza się w akcje charytatywne.
W tym roku po raz kolejny przeprowadziliśmy „Adwentową zbiórkę żywności”.
Akcja prowadzona była w okresie od 2 do 16 grudnia, a zebrane w ten sposób produkty zostały przekazane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczuczynie, skąd trafią do najbardziej potrzebujących osób mieszkających w naszej gminie.
Dziękujemy darczyńcom oraz wolontariuszom, którzy wzięli udział w przeprowadzonej akcji. Mamy nadzieję, że zebrana żywność będzie pomocna w przygotowaniu świątecznego stołu. Życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!
Opiekunowie: Marlena Chylińska- Zalewska, Agnieszka Gardocka

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye