Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Spotkanie wigilijne w internacie

Data publikacji:

Jest taki czas, co łzy w śmiech zamienia,
jest taka moc, co smutek w radość przemienia,
jest taka siła, co spełnia marzenia…
To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.
W miniony czwartek, 19 grudnia 2019r. w Internacie spotkaliśmy się, by jak co roku, wspólnie przeżywać zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. W uroczystą atmosferę wprowadził nas montaż słowno-muzyczny, w którym wystąpili uczniowie klas pierwszych ZS w Niećkowie, mieszkający w Internacie. Składaliśmy sobie życzenia, dzieliliśmy się opłatkiem i przy dźwiękach kolęd rozpoczęliśmy uroczystą kolację wigilijną, która spożywana w blasku świec i kolorowych światełek choinki smakowała wyśmienicie. Swoją obecnością zaszczycił nas również Św. Mikołaj, który dla każdego z nas miał upominek.
Dziękujemy wszystkim, których zaangażowanie sprawiło, że ten wieczór upłynął w magicznej atmosferze.
Na czas Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim serdeczne życzenia radości, wzajemnej życzliwości i ludzkiej dobroci. Niech tajemnica narodzenia Pana wzbogaci łaską i napełni pokojem, a Nowy 2020 Rok będzie czasem spełnienia marzeń, optymizmu, wiary i niegasnącej nadziei.
Życzy społeczność internacka Zespołu Szkół w Niećkowie.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye