Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Skoszarowanie PKM 13-14 grudnia

Data publikacji:

13 i 14 grudnia odbyło się skoszarowanie Policyjnej Klasy Mundurowej.

W piątkowe popołudnie kadeci uczestniczyli w Eksperymencie Odblaski przeprowadzonym pod kierunkiem przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Grajewie: podkomisarza Mariusza Nitkowskiego oraz sierżant sztabowej Sylwii Gosiewskiej. Wieczorem kadeci wraz z kadrą instruktorską spotkali się przy wigilijnym stole, aby przeżyć chwile tego cudownego Bożonarodzeniowego nastroju miłości i radości.

Sobotnie przedpołudnie to intensywne ćwiczenia z udzielania pomocy przedmedycznej poprowadzone przez Leszka Maciejewskiego i Łukasza Kanię z Grupy Ratowniczej “NADZIEJA” oraz doskonalenie musztry zespołowej i indywidualnej w terenie pod kierunkiem nadinstruktora Dariusza Koniecko oraz młodszego instruktora Arkadiusza Bogdan.

Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego.
Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy.
Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2020
oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy

POLICYJNA KLASA MUNDUROWA ZESPOŁU SZKÓŁ W NIEĆKOWIE

Opiekun Policyjnej Klasy Mundurowej: instruktor Elwira Kołaczyńska – Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye