Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Test sprawności fizycznej do Policji

Data publikacji:

10 grudnia reprezentacja Policyjnej Klasy Mundurowej wzięła udział w przedsięwzięciu pod nazwą “Test sprawności fizycznej do Policji”. Komenda Powiatowa Policji w Grajewie w trosce o jak najlepsze przygotowanie potencjalnych kandydatów zorganizowała zajęcia sprawnościowe, podczas których zademonstrowano prawidłowość tego etapu kwalifikacyjnego.
Na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie Kadeci Policyjnej Klasy Mundurowej mieli możliwość przećwiczenia technicznej odsłony tego etapu i poznania jego założenia. Czujne oczy policyjnych instruktorów monitorowały poczynania potencjalnych kandydatów, korygując ewentualne błędy. Wszyscy Kadeci poprawnie wykonali tor sprawności fizycznej w czasie poniżej 1,41 zaś najlepszy wynik uzyskał młodszy kadet Miłosz Zyskowski 1,19 s
Opiekun Policyjnej Klasy Mundurowej Instruktor Elwira Kołaczyńska – Bogdan oraz Instruktor Wojciech Czerkas

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye