Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wyjazd na seans filmowy “Nieplanowane”

Data publikacji:

14.11.2019 r. grupa naszej młodzieży wraz z opiekunami: Małgorzatą Dawidowską i Marleną Chylińską – Zalewską wybrała się do Planet Cinema w Ełku na film pt. „Nieplanowane”.
Główną bohaterką filmu jest młoda psycholog Abby Johnson.Robiła ona zawrotną karierę miała wysokie stanowisko, bardzo dobrą pensję i pracę inną niż wszystkie. Na co dzień zajmowała się aborcją. Co takiego wydarzyło się w życiu Abby, że po pięciu latach pracy na stanowisku dyrektora w klinice PlannedParenthood opuściła swoje stanowisko? Co tak bardzo przeraziło ją, że przeszła na drugą stronę i dzisiaj walczy o życie nienarodzonych? Z jakimi praktykami miała do czynienia?
Na te i wiele innych pytań odpowiedzi pojawiają się po obejrzeniu tego wyjątkowego obrazu.
„Nieplanowane” to film dotykający najdelikatniejszej ludzkiej materii jaką jest życie poczęte. Materii, która i w tym przypadku – kiedy oglądamy przemianę głównej bohaterki – okazuje się wartością największą.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye