Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Szlakiem Niepodległej

Data publikacji:

Konrad Mierzejewski, uczeń III kl. Technikum Informatycznego, ponownie reprezentował naszą szkołę podczas V Konkursu Pieśni Patriotycznej w Szczuczynie zorganizowanego przez Bibliotekę-Centrum Kultury z okazji 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Przed dwoma laty zdobył II miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych, tegoroczna konkurencja okazała się zbyt mocna. Cieszymy się zatem z udziału w konkursie, możliwości konfrontacji, zdobytego doświadczenia i ubogacenia artystycznego przez możliwość wysłuchania pięknego wykonania i ciekawej interpretacji wielu pieśni patriotycznych.
Opiekun Zofia Gede

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye