Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Skoszarowanie PKM 25-26 października

Data publikacji:

25 -26.10.2019r. uczniowie klasy mundurowej uczestniczyli w dwudniowych zajęciach (teoretycznych i praktycznych) w ramach Policyjnej Klasy Mundurowej.
W piątkowe popołudnie przyszli kadeci brali dział prelekcji przeprowadzonej przez sierżanta sztabowego Grzegorza Gardockiego dotyczącej odpowiedzialności prawnej osób nieletnich oraz zmierzyli sie z testem znajomość regulaminu PKM przygotowanym przez instruktor Elwirę Kołaczyńską – Bogdan oraz młodszego instruktora Arkadiusza Bogdan. Musztrę indywidualną oraz zespołową przyszli kadeci doskonalili pod kierunkiem starszego kadeta sztabowego Grzegorza Rogalskiego, kadeta sztabowego Wiktorii Kupieckiej oraz kadeta sztabowego Kamila Chalamońskiego.
Sobotnie przedpołudnie przyszli kadeci spędzili na przygotowywaniu się do uroczystego aktu ślubowania pod kierunkiem nadinstruktora Dariusza Koniecko – Komendanta Policyjnej Klasy Mundurowej.
Opiekun Policyjnej Klasy Mundurowej instruktor Elwira Kołaczyńska – Bogdan.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye