Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wybory Młodzieżowej Rady Internatu

Data publikacji:

Wychowankowie internatu w dniu 23 października 2019r. dokonali wyboru Młodzieżowej Rady Internatu na rok szkolny 2019/2020. Każdy z mieszkańców internatu mógł oddać swój głos na wybranego kandydata. Komisja wyborcza w składzie Dominik Komosa, Mateusz Kozikowski i Dariusz Łapiński czuwała nad przebiegiem wyborów a następnie skrzętnie przeliczyła oddane głosy. Przewodniczącym Młodzieżowej Rady Internatu został ponownie wybrany Konrad Mierzejewski, zastępcą Mikołaj Orzechowski. Młodym samorządowcom życzymy sukcesów i satysfakcji z pracy na rzecz całej społeczności internackiej.
Opiekun MRI Monika Wiśniewska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye