Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Piekielne otrzęsiny klas pierwszych

Data publikacji:

24.10.2019 r. pierwszoklasiści zostali ostatecznie włączeni w poczet uczniów Zespołu Szkół w Niećkowie, tym samym przyjmując na siebie wszystkie prawa, przywileje i obowiązki.
Tak zwane “otrzęsiny” klas pierwszych, czyli popularnie “chrzest kotów” były zabawą połączoną z bezwzględną rywalizacją uczniów klas I w poszczególnych konkurencjach oraz w klasyfikacji końcowej. I miejsce zdobyła klasa pięcioletniego technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, II miejsce klasa pięcioletniego technikum w zawodach technik ekonomista oraz technik żywienia i usług gastronomicznych, a III miejsce klasa pięcioletniego technikum w zawodzie technik informatyk. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.
Przyjęcie do grona społeczności uczniowskiej przygotował pierwszakom samorząd uczniowski wraz z opiekunem Pauliną Januszewską.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye