Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Skoszarowanie PKM 4-5 października

Data publikacji:

4 i 5 października odbyło się drugie skoszarowanie nowo powstałej Policyjnej Klasy Mundurowej. W piątkowe popołudnie przyszli Kadeci uczestniczyli w zespołowych grach integracyjnych. W sobotnie przedpołudnie zmierzyli sie z wybranymi elementami testu sprawnościowego EUROFIT, przygotowanego i przeprowadzonego przez Komendanta PKM nadinstruktora Dariusza Koniecko, z pomocą młodszego instruktora Arkadiusza Bogdan, a także uczyli się musztry indywidualnej i zespołowej pod kierunkiem starszego szeregowego Leszka Maciejewskiego – żołnierza Wojsk Obrony Terytorialnej oraz starszego Kadeta sztabowego Grzegorz Rogalskiego.
Opiekun Policyjnej Klasy Mundurowej Instruktor Elwira Kołaczyńska-Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye