Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Otrzęsiny w Internacie

Data publikacji:

7 października br. w Internacie naszej Szkoły odbyły się otrzęsiny 47 wychowanków. Młodzież klas starszych przygotowała pod kierunkiem Elżbiety Ptak szereg zadań. Wychowankowie klas pierwszych rywalizowali w konkurencjach sportowych (przekładanie koszulki z uczestnika na uczestnika, przenoszenie ziaren fasoli za pomocą słomki) oraz wykazali się kreatywnością i pomysłowością tworząc wraz z wychowawcami grup piracki statek z kartonu. Pierwszoklasiści złożyli również uroczyste ślubowanie, po którym zostali pasowani przez Kierownika Internatu – p. Elwirę Kołaczyńską –Bogdan na pełnoprawnych mieszkańców Internatu. Każdy „pierwszak” został również obdarowany medalionem na szczęście (wykonanym przez starszych kolegów z masy solnej). Młodzież po zakończonej uroczystości w doskonałych nastrojach jeszcze długo wspominała ten wyjątkowy dla nich wieczór.
Zapraszamy na zabawę otrzęsinową już za rok.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye