Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

III miejsce PKM w Turnieju Klas Mundurowych

Data publikacji:

23 września 2019 roku drużyna Policyjnej Klasy Mundurowej Zespołu Szkół w Niećkowie, w składzie: starszy kadet sztabowy Szymon Rózio, kadet sztabowy Rafał Rąg oraz starszy kadet Rafał Matysiewicz rywalizowała w Turnieju Klas Mundurowych województwa podlaskiego z okazji 100 Rocznicy Powołania Policji Państwowej. Organizatorem turnieju była Komenda Powiatowa Policji w Zambrowie oraz GromGROUP w Czerwonym Borze. Wydarzenie patronatem objął Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego.

Do rywalizacji na Strzelnicy Myśliwskiej Polskiego Związku Łowieckiego w Łomży stanęło 14 drużyn klas o profilu mundurowym z województwa podlaskiego. Kadeci musieli się zmierzyć z 300-metrowym torem przeszkód jednostki GromGROUP oraz wykazać się umiejętnością strzelania z Glocka 17 oraz karabinka kbk AK.

Kadeci Policyjnej Klasy Mundurowej uplasowali się po wszystkich konkurencjach na zaszczytnym III miejscu.

Laureaci turnieju odebrali nagrody z rąk Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku nadinspektora Daniela Kołnierowicza, którzy pogratulowali oraz podziękowali wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za udział w turnieju.
Gratulujemy!!!
Opiekun Policyjnej Klasy Mundurowej – Instruktor Elwira Kołaczyńska – Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye