Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Europejski Dzień Języków

Data publikacji:

26 września 2019 r. dołączyliśmy do obchodów międzynarodowego święta – Europejskiego Dnia Języków, którego celem jest motywowanie do nauki języków obcych oraz wskazanie zalet, wynikających z różnorodności językowej.
Nasi uczniowie z wielkim zapałem przystąpili do realizacji programu, na jaki złożyły się: rywalizacje między klasami na najciekawszy plakat, quiz językowy o kulturze państw, których języka uczy się młodzież, a także prezentacja multimedialna o ciekawostkach językowych, zorganizowanie studia tatuażu twarzy oraz wspólne zdjęcie przed szkołą, wykonane dronem.
Dodatkową atrakcją były słodkie upominki, przeznaczone dla zwycięzców konkursów w różnych kategoriach.
Dzień ten skłonił do refleksji na temat korzyści płynących z nauki języków, zachęcił do przełamywania barier językowych w prezentowaniu swoich umiejętności lingwistycznych.
Organizatorzy: Lidiya Shevchuk, Agnieszka Gardocka, Wiesława Szczesik

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye