Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Zespół Szkół w Niećkowie laureatem w konkursie #OSEWyzwanie

Data publikacji:

Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu „#OSEWyzwanie” dokonała rozstrzygnięcia i wyłoniła laureatów. Wśród nich znalazła się nasza Szkoła, jako jedna z 2 szkół średnich z powiatu grajewskiego. Do udziału w konkursie zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski.
W wyniku współpracy Dyrektora Szkoły Dariusza Koniecko oraz nauczyciela Arkadiusza Bogdan przystąpiliśmy do projektu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej oraz do programu mLegitymacja, uczniowie przygotowali pracę plastyczną pt. „Smart Szkoła”, a także zaprojektowaliśmy działania w ramach CodeWeek 2019.
Nagrodą w konkursie jest pracownia mobilna, składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do internetu.
Gratulujemy!!!

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye