Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Zakończenie roku klas IV w internacie

Data publikacji:

26 kwietnia w Internacie naszej Szkoły odbyło się uroczyste pożegnanie wychowanków klas czwartych. Na uroczystości oprócz Wychowanków, Wychowawców, Kierownika Internatu obecna była Pani Dyrektor Bożena Sokołowska.

Tradycyjnie uroczystość zorganizowali uczniowie klas trzecich, wspomagani przez młodszych kolegów, pod kierunkiem Pani Zofii Gede. Podczas pożegnania czwartoklasiści usłyszeli wiele refleksyjnych i ciepłych słów, płynących z wierszy i piosenek im dedykowanych. Przedstawiona została również prezentacja zawierającą zdjęcia z czteroletniego pobytu w internacie. Na pamiątkę otrzymali upominki. Następnie przyszli absolwenci podziękowali Dyrekcji Szkoły, Kierownikowi i Wychowawcom Internatu oraz młodszym koleżankom i kolegom, za wspólnie przeżyte chwile. Na koniec głos zabrała Pani Dyrektor i Pan Kierownik. Życzyli młodym ludziom dojrzałych mądrych decyzji w ich dorosłym życiu.

Cała uroczystość przebiegła pod znakiem radosnych wspomnień z domieszką zadumy i refleksji.

Mamy nadzieję, że przyjaźnie i znajomości tu zawarte przetrwają próbę czasu.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye